parallax background

Dowiedz się,
jak mogę Ci pomóc

 

Dbamy o wizerunek
ludzi sukcesu.


W dzisiejszym świecie biznesu – pełnym interakcji, szybkiego przepływu informacji oraz konkurencji, dbanie o wizerunek zawodowy jest kluczowym aspektem prowadzącym do odniesienia sukcesu. Świadomie kreowany image pozwala wyróżnić się spośród tłumu podobnych nam profesjonalistów, a to z kolei prowadzi do bycia zapamiętanym. Pozwól, że pomogę Ci zadbać o wizerunek, który da Ci przewagę. 
  • Pan Michał Kozański kilkakrotnie poprowadził prezentacje dotyczące savoir-vivre'u na przyjęciach organizowanych przez Trójmiejską Lożę cygarową. Jest zawsze doskonale przygotowany, posiada szeroką wiedzę i charakteryzuje go pełen profesjonalizm.
    Cezary Tadeusz Cegiełka
    Trójmiejska Loża Cygarowa

Przemawianie publiczne i komunikacja

Obecnie komunikacja bardzo często dotyczy występowania publicznego na konferencjach, sympozjach oraz we własnej firmie podczas prezentacji biznesowych. Nasz profesjonalny wizerunek jest kształtowany przez umiejętności erystyczne, a sposób mówienia, tembr głosu i mowa ciała, mogą bardzo skutecznie działać na naszą korzyść, albo zniechęcić rozmówcę lub publiczność. Poprawna komunikacja to także odpowiedni dobór treści i ich jakość. Jeśli do świadomego używania aparatu mowy dołożymy odpowiednią treść i brak tremy scenicznej, nasz wizerunek zawodowy na pewno zyska. Chętnie przygotuję szkolenie, na którym pokażę Ci, jak to osiągnąć.

Etykieta biznesu

Sposób zachowania w określonych sytuacjach zawodowych, jest wciąż niedocenianym elementem kreacji wizerunku. U podstaw dobrych manier stoi zawsze szacunek względem drugiego człowieka, jego opinii, inności. Uśmiech i serdeczność są jego podstawowymi elementami. Postępowanie według określonych zasad i podejmowanie decyzji w oparciu o wartości wymienione wcześniej, będzie zawsze dobrze postrzegane i pozwoli nam zbudować trwałe relacje z partnerami. To samo dotyczy pracowników niższego szczebla – to przecież ich entuzjazm i dobre maniery nierzadko przyciągają potencjalnych klientów. Pozwól, że przygotuję dla Ciebie ofertę szkolenia, dzięki któremu Twoi klienci poczują się wyjątkowo.

Profesjonalny dress code

Umiejętność robienia dobrego pierwszego wrażenia w świecie biznesu była ważna od zawsze, ale to właśnie teraz – w czasach social mediów i ciągłego podlegania ocenom innych, nasz wygląd jest kluczowy. Bardzo często to właśnie pierwsze wrażenie definiuje dalszą współpracę. Bez względu na to czy się nam to podoba i czy się na to godzimy – oceniamy i jesteśmy oceniani na podstawie tego, jak wyglądamy. W świecie biznesu, granica między tym, co „smaczne” i profesjonalne, a tym, co modne i zbyt krzykliwe, jest bardzo cienka. Pozwól, że pokażę Ci, jak wyglądać i czuć się dobrze.

Skontaktuj się już teraz

i dowiedz się, jak mogę Ci pomóc.